MTP/MPO Kabler

Ny

MTP / MPO Assemblies fås i kabler som indeholder fra 12, 24, 48, 72 fibre, og i forstærket kabel i multimode 9/125μm 62,5/125μm, 50/125μm, OM3 og OM4.
Hvert kabel laves på bestilling, du kan ringe med dine ønsker, og vi vil hjælpe dig med at vælge det rigtige system.

Kontakt os
Type Fibertype   
Antal stik Længde
Varenummer
SM / MM xx Efter aftale Efter aftale Kontakt OptoPro

Gå til toppen