19" Fiberbokse 

8 varer
19" Fiberbokse

• 1 HE skuffe med plads til 12 SC Duplex eller LC Quad• Plads til 5 PG forskruninger, heraf en trukket ind i boksen på et vinkel jern• Mulighed for udskiftning af blindplade til ekstra vinkeljern• Stag til splidsekassette• Udtrækbar for nem adgang til fiber• Leveres inkl.:        Selvklæbende twistlock        1 x PG fatning        Blindplader...

• 1 HE skuffe med plads til 12 SC Simplex eller LC Duplex• Plads til 5 PG forskruninger, heraf en trukket ind i boksen på et vinkel jern• Mulighed for udskiftning af blindplade til ekstra vinkeljern• Stag til splidsekassette• Udtrækbar for nem adgang til fiber• Leveres inkl.:        Selvklæbende twistlock        1 x PG fatning        Blindplader...

• 1 HE skuffe med plads til 24 SC Simplex eller LC Duplex• Plads til 5 PG forskruninger, heraf en trukket ind i boksen på et vinkel jern• Mulighed for udskiftning af blindplade til ekstra vinkeljern• Stag til splidsekassette• Udtrækbar for nem adgang til fiber• Leveres inkl.:        Selvklæbende twistlock        1 x PG fatning        Blindplader...

• 1 HE skuffe med plads til 24 SC Duplex eller LC Quad• Plads til 5 PG forskruninger, heraf en trukket ind i boksen på et vinkel jern• Mulighed for udskiftning af blindplade til ekstra vinkeljern• Stag til splidsekassette• Udtrækbar for nem adgang til fiber• Leveres inkl.:        Selvklæbende twistlock        1 x PG fatning        Blindplader...

• Flere adapter muligheder, ST (Simplex) FC (Simplex). • Udtrækbar for nem adgang til fiber.• Fremstillet af anodiseret jern. Sort• Leveres med selvklæbende twistlock, panel fastgørelseskit og standard fleksibel kabelindføring.

• Flere adapter muligheder, ST (Simplex) FC (Simplex). • Udtrækbar for nem adgang til fiber.• Fremstillet af anodiseret jern. Sort• Leveres med selvklæbende twistlock, panel fastgørelseskit og standard fleksibel kabelindføring.

• Paneler er tilgængelige i singlemode eller multimode med SC, LC, ST, FC pigtails og connectors.• Udtrækbar for nem adgang til fiber.• Fremstillet af anodiseret jern. Sort• Leveres med selvklæbende twistlock, panel fastgørelseskit og standard fleksibel kabelindføring.• Vi leverer alle typer 19” paneler, ring til os når du har specielle ønsker.

• Flere adapter muligheder, 24 SC Simplex eller LC Duplex.• Udtrækbar for nem adgang til fiber.• Plastfordelingsramme til splidsning og kabelafslutning.• Inkluderer splidse kassette - (op til 48 splidsninger) og forankring af indgangskabel.

Viser 1 - 8 af 8

Gå til toppen