Elektronik 

5 varer

Konverterer STP til SC multimode802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standardUdvider netværk med optil 20 KmLED status for netværksovervågningLeveres inklusiv ekstern strømforsyning

Konverterer STP til SC singlemode802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standardUdvider netværk med optil 20 KmLED status for netværksovervågningLeveres inklusiv ekstern strømforsyning

Konverterer STP til SC multimode 1000 Mbit på fiberport1000 Mbit på kobberUdvider netværk med optil 500 meter (50 / 125 µm) Udvider netværk med optil 220 meter (62,5 / 125 µm) LED status for netværksovervågningLeveres inklusiv ekstern strømforsyning

Konverterer STP til multimode eller singlemode 1000 Mbit på fiberport1000 Mbit på kobber Udvider netværk med optil 1500 meter (9 / 125 µm) Udvider netværk med optil 500 meter (50 / 125 µm) Udvider netværk med optil 220 meter (62,5 / 125 µm) LED status for netværksovervågningLeveres inklusiv ekstern strømforsyning

Konverterer STP til SC singlemode 1000 Mbit på fiberport1000 Mbit på kobberUdvider netværk med optil 15 Km (9 / 125 µm)LED status for netværksovervågningLeveres inklusiv ekstern strømforsyning

Viser 1 - 5 af 5

Gå til toppen