3M™ NPC 6800-50/LOMMF MM OM3 LC fiberkonnektor

Ny

No Polish konnector er feltinstallerbare, hvilket giver mulighed for bekvem hurtig stop på stedet på 250 μm og 900 μm forbindelser uden brug af strøm. Forbindelserne består af en fabrikspoleret fiber / ferrule og mekanisk splejsning.

Kontakt os
Konnektortype Fibertype 
Farve
Indsætnings tab Typisk Varenummer
LC/UPC 50/125μm OM3 Aqua 0.2db 600581-24

Gå til toppen