Patchkabler OM4 50/125μm

Ny

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.
• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.
• Kabelfarve lilla.
• Konnektor lilla / APC grøn.
• Keramisk ferrule
• Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH kappe.

Kontakt os
Type Længde Varenummer
SC/UPC – SC/UPC
2mm Duplex
1 meter FO-5222010-125
2 meter FO-5222020-125
3 meter FO-5222030-125
5 meter FO-5222050-125
10 meter FO-5222100-125
15 meter FO-5222150-125
LC/UPC – LC/UPC
2mm Duplex
1 meter FO-5255010-125
2 meter FO-5255020-125
3 meter FO-5255030-125
5 meter FO-5255050-125
10 meter FO-5255100-125
15 meter FO-5255150-125
LC/UPC – SC/UPC
2mm Duplex
1 meter FO-5225010-125
2 meter FO-5225020-125
3 meter FO-5225030-125
5 meter FO-5225050-125

Gå til toppen