SC/UPC Dæmpeled Multimode

Ny

MM 50/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer)

  • Doped fiber teknologi.
  • 850nm ellar 1310nm.
  • Keramisk ferule.
  • Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning.
  • Temperatur område fra -40 til +80 grader.
Kontakt os
TypeFibertype   
DæmpningVarenummer
SC/UPC50/125-5dB100502-05
SC/UPC50/125-10dB100502-10
SC/UPC   50/125-15dB100502-15

Gå til toppen