FC Dæmpeled Singlemode

Ny

SM 9/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer)

  • Doped fiber teknologi.
  • 1310-1550nm  ± 40nm.
  • Keramisk ferule.
  • Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning.
  • Temperatur område fra -40 til +80 grader.
  • Minimum 500 matings.
Kontakt os
Type Fibertype   
Farve
Dæmpning Varenummer
FC/UPC 9/125 Grøn -5dB 100593-05
FC/APC 9/125 Grøn -5dB 100593-05A
FC/UPC 9/125 Grøn -10dB 100593-10
FC/APC 9/125 Grøn -10dB 100593-10A
FC/UPC    9/125 Grøn -15dB 100593-15

Gå til toppen