SC UPC Dæmpeled Singlemode

Ny

SM 9/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer)

  • Doped fiber teknologi.
  • 1310-1550nm  ± 40nm.
  • Keramisk ferule.
  • Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning.
  • Temperatur område fra -40 til +80 grader.
  • Minimum 500 matings.
Kontakt os
TypeFibertype   
Farve
DæmpningVarenummer
SC/UPC9/125Blå-3dB100592-03
SC/UPC9/125Blå-5dB100592-05
SC/UPC9/125Blå-8dB100592-08
SC/UPC9/125Blå-10dB100592-10
SC/UPC   9/125Blå-15dB100592-15

Gå til toppen