Patchkabler OM3 50/125μm

Ny

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.
• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.
• Kabelfarve Aqua.
• Konnektor beige / APC grøn.
• Keramisk ferrule
• Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH kappe.

Kontakt os
TypeLængdeVarenummer
SC/UPC – SC/UPC
2mm Duplex
1 meterFO-5122010-129
2 meterFO-5122020-129
3 meterFO-5122030-129
5 meterFO-5122050-129
10 meterFO-5122100-129
15 meterFO-5122150-129
LC/UPC – LC/UPC
2mm Duplex
1 meterFO-5155010-129
2 meterFO-5155020-129
3 meterFO-5155030-129
5 meterFO-5155050-129
10 meterFO-5155100-129
15 meterFO-5155150-129
LC/UPC – SC/UPC
2mm Duplex
1 meterFO-5125010-129
2 meterFO-5125020-129
3 meterFO-5125030-129
5 meterFO-5125050-129

Gå til toppen