Fiberpatchkabler  

7 varer
Fiberpatchkabler

Patchkabler  singlemode 9/125μm:• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.• Kabelfarve gul• Konnektor blå / APC grøn.• Keramisk ferrule • Leveres som 2mm eller...

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.• Kabelfarve orange• Konnektor beige / APC grøn.• Keramisk ferrule • Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH...

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.• Kabelfarve Aqua.• Konnektor beige / APC grøn.• Keramisk ferrule • Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH...

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.• Kabelfarve Aqua.• Konnektor beige / APC grøn.• Keramisk ferrule • Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH...

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.• Kabelfarve lilla.• Konnektor lilla / APC grøn.• Keramisk ferrule • Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH...

• Kabel konfigurationer er simplex eller duplex.• Standard længder tilgængelige fra lager omfatter fra 0,5m op til 30m med konnektor types SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC, ST / UPC, MU Connector og E2000 / APC.• Kabelfarve lime green.• Konnektor beige.• Keramisk ferrule • Leveres som 2mm eller 3mm diameter kabler med LSZH kappe.

MTP / MPO Assemblies fås i kabler som indeholder fra 12, 24, 48, 72 fibre, og i forstærket kabel i multimode 9/125μm 62,5/125μm, 50/125μm, OM3 og OM4.Hvert kabel laves på bestilling, du kan ringe med dine ønsker, og vi vil hjælpe dig med at vælge det rigtige system.

Viser 1 - 7 af 7

Gå til toppen