SC fiber adapter 

12 varer
SC fiber adapter

Singlemode SC/UPC simplex adaptor, blå, keramisk ferrule.

Singlemode SC/UPC simplex adaptor UDEN flange, BLÅ, keramisk ferrule.

Singlemode SC/APC simplex adaptor, grøn, keramisk ferrule.

Multimode SC/UPC simplex adaptor, beige, keramisk ferrule.Til brug i OM1 og OM2 multimode løsninger.

Multimode OM3 SC/UPC simplex adaptor, AQUA, keramisk ferrule.

Singlemode SC/UPC til ST simplex adaptor SC/FIT, BLÅ, keramisk ferrule.

Singlemode SC/UPC duplex adaptor, blå, keramisk ferrule.

Singlemode SC/APC duplex adaptor, GRØN, keramisk ferrule.

Multimode SC/UPC duplex adaptor, beige, keramisk ferrule.Til brug i OM1 og OM2 multimode løsninger.

Multimode OM3 SC/UPC duplex adaptor, AQUA, keramisk ferrule.

Multimode OM4 SC/UPC duplex adaptor, Lilla, keramisk ferrule.

Multimode SC/UPC til ST duplex adaptor, beige, keramisk ferrule.

Viser 1 - 12 af 12

Gå til toppen