Dæmpeled 

6 varer
pr. side

SM 9/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer) Doped fiber teknologi. 1310-1550nm  ± 40nm. Keramisk ferule. Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning. Temperatur område fra -40 til +80 grader. Minimum 500 matings.

SM 9/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer) Doped fiber teknologi. 1310-1550nm  ± 40nm. Keramisk ferule. Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning. Temperatur område fra -40 til +80 grader. Minimum 500 matings.

SM 9/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer) Doped fiber teknologi. 1310-1550nm  ± 40nm. Keramisk ferule. Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning. Temperatur område fra -40 til +80 grader. Minimum 500 matings.

MM 50/125 fiber Dæmpeled (Attenuatorer) Doped fiber teknologi. 850nm ellar 1310nm. Keramisk ferule. Doped fiber teknologi - sikrer dig stabil dæmpning. Temperatur område fra -40 til +80 grader.

Viser 1 - 4 af 6

Gå til toppen